דף הבית / אודות

אודות

מלכות ירושלים הוקמה לפני כ30 שנה על ידי משפחת רוט בתור חנות קטנה לממכר תשמישי קדושה עבודת יד שנרקמו, עוצבו ועטרו בידי האומנית הגב’ רוט – אם המשפחה המוכשרת. עם השנים גדל מבחר הדוגמאות והמוצרים בחנות והתווספו מוצרים נוספים מענף הדפוס לחנות.

בכדי להוזיל עלויות ולהגדיל את כמות הסחורה רכשה מלכות ירושלים מכונות ייצור משוכללות ובעזרתן מיוצרים תשמישי היודאיקה השונים בכמויות גדולות ובלי לפגוע באיכות, ביופי ובחוזקם של המוצרים.

אולם התצוגה בחנות המפעל בירושלים מציג אלפי פריטי יודאיקה שונים ומגוונים לצד תצוגת פרוכות ומעילים יוקרתיים לספרי תורה – במלכות ירושלים תמצאו את כל תשמישי הקדושה מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר.

כמו כן נפתחה תצוגה מיוחדת למזכרות ייחודיות לשמחות ואירועים – לכל חג מזכרת משלו, מבחר גדול של תפילות שונות, ברכונים וזמירונים ורעיונות נוספים ויפים שמשדרגים כל אירוע ומשאירים את האורחים עם טעם טוב ומזכרת שימושית ומכובדת.

הגב’ רוט – מעצבת הבית ממשיכה לחדש כל העת את מגוון המוצרים ולעצב דגמים חדישים וסוגים חדשים למוצרים קיימים תוך שימוש בטכניקת שילוב חומרים, הוספת אבני סברובסקי לעיטור, קישוטים דקורטיביים, שילוב של עור ובד, רקמה בחוטים מצופים בכסף אמיתי, הוספת אביזרים משלימים ועוד.

אנו במלכות ירושלים מעניקים לכם שירות מושלם של עיצוב, יצור, יעוץ ומכירה. אתר זה נבנה במטרה להעניק לכם חווית קניה קלה ונעימה ולמצוא בקלות ובמהירות את מבוקשכם, להקליק, לקנות וליהנות ממוצר מושלם שמגיע עד הבית.

דברו אתנו בווצאפ