דף הבית / תכניות / תכנית חתנים

תכנית חתנים

תכנית חתנים מלכותית מבית מלכות ירושלים

מתחתנים? מזל טוב!

מלכות ירושלים שמחה להיות חלק בלתי נפרד מהשמחה הגדולה שלכם.

ההכנות הרבות לחתונה כוללות אינספור פרטים קטנים וגדולים שצריך לתכנן, לארגן, להזמין ולקבוע – אולם, קייטרינג, צלם, תזמורת, ביגוד לכל המשפחה, רכישת נדוניה, חיפוש דירה לזוג ועוד.

אחד הסעיפים המשמעותיים הוא סעיף המתנות לחתן ולכלה – החל מסידור עם חריטת שם, תהילים, סט מחזורים בכריכת עור מהודרת, נרתיק רקום לטלית ולתפילין, טלית איכותית, מזכרות מהאירוע שלכם –לחתונה, לשבע הברכות או לשבת החתן.

במלכות ירושלים הכינו לכם חבילת חתנים מושלמת ומשתלמת במיוחד- אתם רוכשים במרוכז את כל המתנות ותשמישי הקדושה שלכם ואנחנו מעניקים לכם הנחה ייחודית והטבה לחתנים.

במלכות ירושלים תמצאו שפע של רעיונות עיצוביים, מוצרים מקוריים, ומזכרות ייחודיות שיתנו טעם חדש ומלכותי לכל שמחה.

מבחר גדול של סידורים, תהילים ומחזורים בסגנונות שונים- בכריכת עור חלק או מעוטר במגוון צבעים מהודרים, כריכת בד או ג’ינס, כריכה רכה וקשה, סידורי תכשיט – על כל סידור ניתן לחרוט שם או הקדשה אישית.

לחתנים תוכלו לבחור נרתיקים יפהפיים ורקומים בעבודת יד בנוסף לטליתות מצמר איכותי נושם קל לנשיאה ולכביסה.

למחותנים תמצאו אצלינו מגוון מתנות מכובדות – כיסויי חלה מעוטרים, סטים לליל הסדר, תמונות יודאיקה מלאות אוירה, זמירונים וברכונים בכל הנוסחאות ובכל הסגנונות.

בקטלוג המזכרות הענק שלנו תבחרו את המזכרות שלכם- ברכונים אשיים, זמירונים, תפילות שונות ומוצרים שימושיים נוספים וייחודיים למלכות ירושלים.

את כל המוצרים תוכלו לרכוש באתר בקליק אחד וחבילת החתנים כבר בדרך אליכם…

    דברו אתנו בווצאפ