דף הבית / מדיניות משלוחים

מדיניות משלוחים

מדיניות משלוחים

א. בפני הגולש ישנן מספר אפשרויות לקבלת המוצרים לידיו:

(א) באמצעות איסוף עצמי מבית עסקה של החברה ברחוב יואל 29 ירושלים;

(ב) באמצעות דואר ישראל, או כל חברת שליחויות אחרת לשיקול החברה (לתושבי ישראל בלבד) כנגד תשלום על פי מחירון חברת השליחויות; או באמצעות חברת השליחויות EMS (לתושבי חו”ל), או כל חברת שליחויות אחרת לשיקול החברה כנגד תשלום, כפי שיפורט ללקוח בטלפון, בהתאם למקום המסירה המבוקש.

ב. משלוח בתחומי מדינת ישראל: אספקת מוצרים בישראל תתבצע לכתובת שניתנה בהזמנה, עד 5 (חמישה) ימי עסקים מרגע אישור הזמנה, וזאת בכפוף לתנאי האספקה של דואר ישראל ו/או חברת השליחויות הרלוונטית. במידה ודואר ישראל ו/או חברת השליחויות הרלוונטית אינה מספקת משלוחים לכתובת שסיפק הגולש, החברה תיצור קשר עם הגולש על מנת לספק את המוצר לכתובת חליפית ממנה יוכל הגולש לאסוף את המוצר וזאת לא יאוחר מ – 10 (עשרה) ימי עסקים מרגע הודעת הגולש על המיקום החלופי לאספקה. הספקת מוצרים מעבר לקו הירוק תלויה במדיניות המשלוחים של דואר ישראל.

ג. למען הסר ספק, החברה אינה, ולא תהיה אחראית על איחורים באספקה אשר תלויים בדואר ישראל ו/או חברת השליחויות הרלוונטית, מכל סיבה שהיא, ותעשה ככל יכולתה ליידע את הגולש בגין איחורים אלו. רק במקרה של איחור חריג, ובכפוף לאישור החברה, יתאפשר לגולש לבטל את העסקה ועל זה יחול הסעיף הרלוונטי לגבי החזרה חריגה.

ד. משלוחים מחוץ לתחומי מדינת ישראל: זמני משלוח מחוץ לישראל יתואמו עם הגולש בהתאם להזמנה ולמקום המסירה המבוקש. הגולש מצהיר כי ידוע ומקובל עליו כי זמני המשלוח, כמו גם האחריות למוצרים, יהיו תלויים בחברת השליחויות, בזמני בדיקה במכס וכיוצא בכך. מוסכם על הגולש, כי החברה אינה אחראית לזמני השילוח, עיכובים במכס (לרבות עלויות אפשריות במדינת היעד) והגולש לא ישמיע כל טענה בקשר לכך.

ה. יום עסקים יחשב כל אחד מהימים ראשון עד חמישי (א-ה) עד השעה 12:00 בצהריים, לא כולל ערבי חג, חגים וחול המועד של סוכות ופסח. ימי החנוכה ותקופת ספירת מלאי (25-31 בחודש דצמבר) יחשבו כחצי יום עסקים. יום העסקים להזמנות שמתקבלות ללא פרטי תשלום תחשבנה החל ממועד השלמת פרטי התשלום, באופן בו פרטי התשלום התקבלו (טלפונית או בכל דרך אחרת) לפני השעה 12:00 בצהריים יחשב יום העסקים באותו היום, ואם פרטי התשלום התקבלו (טלפונית או כל דרך אחרת) לאחר השעה 12:00 בצהריים יום העסקים יחשב רק למחרת היום.

ו. מבצע הפעולה יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממשרדי מלכות ירושלים. הרוכש יציין במקום הייעודי במהלך תהליך הרכישה כי ברצונו לבצע איסוף עצמי של המוצר ממשרדנו. על מנת לעשות כן, יצור הרוכש קשר עם שירות הלקוחות של מלכות ירושלים ויתאם מראש את מקום ומועד האיסוף. איסוף המוצר חייב להתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה.

נשמח לעמוד לרשותכם תמיד ולשלוח אליכם את מיטב המוצרים מבית מלכות ירושלים, שילוו אתכם בנאמנות בחיי היום יום.

דברו אתנו בווצאפ